I DOŁĄCZ DO kontakt Zaufaj profesjonalistom naszych zadowolonych partnerów

Dlaczego jesteśmy PRO?

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie realizować procesy rekrutacyjne szybko i skutecznie. Nasze centrum obsługi klientów oraz kandydatów pracuje 24h/7. W jego skład wchodzą koordynatorzy, rekruterzy, pracownicy administracji oraz inteligentne boty. Podejmując z nami współpracę lub szukając dzięki nam oferty, masz pewność, że obsłużymy Cię profesjonalnie.

Logistyka

Branża Agralna

Branża Automotive

Produkcja

Branża Techniczna

Budownictwo

image

Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem

image

Skuteczność

Nasze zadania realizujemy skutecznie oraz w krótkim czasie

image

Kreatywność

Jest to nasza domena, dzięki czemu osiągamy ponadprzeciętne rezultaty

25000 +
Rekrutacji
250 +
Aktywnych Pracowników
12 +
Klientów
15 +
Rekruterów

Kompleksowo zajmujemy się procesem zatrudnienia. Od rekrutacji, poprzez skierowania na badania i podpisanie umowy, po zadania administracyjno - kadrowe i rozliczenie czasu pracy.

Zatrudniamy pracowników bezpośrednio u naszych klientów. Rozwiązanie dla firm, które nie chcą korzystać z usługi pracowników tymczasowych, lecz zatrudniać bezpośrednio u siebie.

Usługa, która odpowiada na najtrudniejsze nisze rekrutacyjne. Prowadzimy rekrutacje wyższego szczebla lub na zawody, które są bardzo ciężko dostępne dla pracodawcy.

Odciążamy wewnętrzne działy HR. Nasi konsultanci On - Site służą pomocą Pracownikom Tymczasowym, a także wspierają działy HR w planowaniu czasu pracy, on-boardingach i innych zadaniach związanych z zarządzaniem i obsługą pracowników.

Doświadczenie i system dobrych praktyk pozwala nam wspierać naszych partnerów biznesowych w ich działaniach non - core. Kompleksowo zajmujemy się całością powierzonego nam procesu (np. co packing, etykietowanie, załadunek), dbamy o efektywność i jakość.

Rozwiązanie łączące w sobie zalety pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów. Wypróbuj, poznaj, zatrudnij.

Porozmawiajmy...

Napisz Wiadomość